Jsme tu pro vás již od roku 1993
Mexiko MEXIKO Proměňte své cestovatelské sny na skutečnost. Cestujte se specialisty.
Mexiko MEXIKO Proměňte své cestovatelské sny na skutečnost. Cestujte se specialisty.
Mexiko MEXIKO Proměňte své cestovatelské sny na skutečnost. Cestujte se specialisty.

Zážitky cestovatelů

Martin Kohoutek

08.03.2022

Mexiko

Velký okruh Mexikem + Yucatán 14. 2. - 2. 3. 2022

Velký okruh Mexikem + Yucatán byl úžasný, zcela jednoznačně splnil naše očekávání, a myslím si, že nemluvím jen sám za sebe, ale za všechny účastníky této skvělé akce. Opravdu ji lze ohodnotit ne jinak než "pěti hvězdičkami". Samostatnou kapitolou byl náš průvodce, pan Petr Šuba. Člověk znalý poměrů, velice ochotný, vždy připravený pomoci.....dalších superlativů k jeho osobě je po jeho poznání z naší strany nespočet....prostě "skvělý průvodce". Nelze opomenout i řidiče autobusu pana Chulia, který se o nás taktéž vzorně staral. Autobus byl každý den uklizený, řidič milý a pozorný, vždy včas připravený na smluveném místě, ochotně pomáhající s každodenní nakládkou a vykládkou našich zavazadel. Poznávací zájezd po Mexiku byl prostě SUPER!!!!

Štefan Čillík

19.01.2022

Mexiko

Mexiko

V listopadu 2021 jsem se zúčastnil zájezdu "Velké Mexiko". Jsem nadšený! Opravdu celý zájezd byl velmi dobře připravený co se týká logistiky, ubytování, stravování a celkově programové náplně. I účastníci zájezdu se povedli! Pochvala pro cestovní kancelář i pro mexického průvodce českého původu pana P. Šubu. Petře chválím!!!:-) I jak jsi si operativně poradil s našimi dílčími potížemi s nepříjemnými zpomalovači na silnicích u vysokohorských Mayů...Děkuji za 17-tidenní dobrodružství a Mexiko s tímto průvodcem a touto cestovní kanceláří vřele doporučuji! ps: Dášo předběhla jsi mě :-)

Dagmar Mazancová

03.12.2021

Mexiko

Mexiko

Začátkem listopadu 2021 jsem se zúčastnila zájezdu “Velké Mexiko a Yucatán”. Vrátila jsem se naprosto nadšená a 100% spokojená. Program byl velmi atraktivní a pestrý, během dvou týdnů jsme viděli a zažili maximum (pyramidy a památky z doby Olméků, Mayů i Aztéků, moře, vodopády, koloniální města, Mexico City i venkov). Velký dík patří zkušenému průvodci Petru Šubovi, který měl vše perfektně připravené, byl vždy ochotný a nápomocný. Je to člověk na svém místě, jehož zápal a charisma činí ze zájezdu neobyčejný zážitek. Vřele doporučuji.

Magda Řezáčová

10.11.2021

Mexiko

Velký okruh Mexikem + Yucatan 2021

Vážení, do Mexika jsem neletěla poprvé s Vaší cestovní kanceláří Avetour. Již před 5 lety jsem absolvovala zájezd Mexiko-klasik, který mne natolik oslovil, že určitě ještě jednou pojedu za poznáním bohaté historie Mexika a hlavně vidět Yucatan a Chiapas. To se mi povedlo teď na podzim a byla jsem opět nadšená. Vše bylo dobře zorganizované s bohatým programem a vedeno jedinečným průvodcem na svém místě Petrem Šubou. Je s ním radost cestovat a sdílet všechny jeho poznatky a zkušenosti. Mu patří největší DÍK jak se o všechny postaral vždy s úsměvem a pozitivním přístupem. Tato cesta mne velmi obohatila o další poznání historie, kultury a tradic v 8 státech Mexika, které jsme projeli s bezvadným řidičem Ricardem, kterému patří také velký dík za zodpovědnost a trpělivost všech cestujících. Chválím celý tým Avetouru, zvláštní pochvala patří Jirkovi Chválkovi a jeho rodině, že nabízí atraktivní poznávací zájezdy, které opravdu stojí za to. Chválím, chválím...není co vytknout. Přeji hodně zdaru v dalším podnikání za poznáváním nevšedních zážitků. Magda

Zuzana Vostrovská

08.04.2020

Mexiko

Dovolená v Mexiku 11.-24.3.2020

Naše dovolená v Mexiku se vyvedla dle našich představ - užili jsme si od všeho něco: ruch velkoměst, archeologické zóny, panenskou přírodu s úžasným koupáním, nákupy (museli jsme si tam dokoupit ještě jeden kufr:-)). To vše s poutavým výkladem průvodce Petra, kterému děkujeme za naprosto bezproblémový a pohodový pobyt. Zuzana+Jenda+Melanie

Olga Chadimová

26.03.2020

Mexiko

Zájezd Mexiko 11.03. - 23.03.2020

Zájezd do Mexika v termínu od 11.03. do 23.03.2020 překonal naše očekávání. Byl velmi dobře zorganizován a průvodce Petr Šuba byl perfektní. Máme spoustu krásných zážitků a po celou dobu o nás bylo perfektně postaráno. V souvislosti s koronavirovou infekcí byl zrušen náš let z Londýna do Prahy, cestovní kancelář ale zorganizovala náhradní dopravu autobusem a náš návrat do České republiky se tím prodloužil pouze o několik hodin. Je to naše již druhá výborná zkušenost s touto cestovní kanceláří.

Jihočeši

26.02.2020

Mexiko

Dovolená Guatemala, Mexiko, Belize, Honduras

Vážení, posíláme poděkování za krásný zájezd. Byl to jeden z nejpestřejších a nejzajímavějších, kterého jsme absolvovali. Zvláštní poděkování Petru Šubovi. Zdravíme jihočeši

Jandová Jiřina

19.02.2020

Mexiko

Dovolená - Guatemala,Mexiko .....

Dovolená s Petrem Šubou byla nezapomenutelná. Vše bylo dokonale připraveno, nenašla jsem na celém zájezdu chybičku. Zážitky, které jsme měli, cesta na koních na sopku, jízda přes Honduraský záliv, seznámení s Lolou, návštěva památek a perfektní tlumočení průvodců na památkách. Vše super. Moc děkujeme. Jiřina a Štěpán Jandovi

Eva a Vladimír Ondráčkovi

19.02.2020

Mexiko

Zájezd Guatemala, Mexiko, Belize a Honduras

Vážení, velmi děkujeme za krásný zájezd do Guatemaly, Mexika, Belize a Hondurasu 27. 1. – 12. 2. 2020. Byli jsme nadšení!!! Je to třetí zájezd s Vaší CK Avetour . Pan Petr Šuba je opravdu -PAN PRUVODCE - profesionální, má perfektní znalosti, ochotný vždy poradit, pomoci, vždy v dobré náladě s úsměvem na rtech, prostě lidský přístup. Jeho výklad spojený s četbou, příprava písemných podkladů, kvízy – super!! Naprosto nádherná cesta s výborným průvodcem a partou dobrých lidí. Moc Petrovi a Vám děkujeme za úžasných 17 dní a těšíme se na další cesty s Vaší CK. S pozdravem a přáním krásného dne Eva a Vladimír Ondráčkovi.

Jaroslav Znamenáček (Slávek)

30.11.2019

Mexiko

Mexiko 6.11. - 19.11.2019

Zájezd do Mexika byl nádherný, zejména díky průvodci Petru Šubovi skvěle organizovaný. On byl opravdu úžasný, vždy ochotný ve všem poradit,pomoci a přitom z něho neustále sálala výborná nálada a humor.Je vidět,že Mexiko má v malíčku,všechny navštívená místa dokonale znal.Na zájezdu i díky němu se vytvořila výborná parta, na vše budu dlouho a rád vzpomínat.Ještě jednou moc děkuji. Slávek

Hana Soukupová

25.11.2019

Mexiko

Mexico 6.11.-19.11.2019

Báječné. Moc moc děkuji průvodci Petru Šubovi. Zejména díky němu jsme měli nádhernou dovolenou, plnou nezapomenutelných zážitků. Jeho znalosti, starostlivost a péče o nás všechny byla úžasná. Hana Soukupová

Radek Přibyl

25.11.2019

Mexiko

Dovolená v Mexiku

Byli jsme s manželkou na dovolené v Mexiku. Kdyby tady na stránkách referencí CK Avetour bylo prázdno, pak by se dalo napsat mnoho nového a objevného o poznávací dovolené po Mexiku s průvodcem Petrem Šubou. Ale že je tu toho napsáno vše a v takových superlativech, tak nezbývá než ve stylu Karen Blixenové zopakovat: byli jsme s manželkou na dovolené v Mexiku. Petře, děkujem.

SUPER LAST MINUTE
Cena včetně tax: 45.990 Kč
délka pobytu:
17 dní

termín:
15.10. - 31.10.2023
2023 Velká cesta Mexikem + Yucatán Sleva 14 000 Kč - 2 volná místa. Objevte nový okruh s Petrem Šubou - archeologie, gastronomie, turistika, relax na plážích Karibiku, koupání v cenote a mnoho dalšího. více zde »
SUPER LAST MINUTE
Cena včetně tax: 49.990 Kč
délka pobytu:
18 dní

termín:
29.10. - 15.11.2023
2023 Velká cesta Yucatánem Sleva 10 000 Kč! Novinka pro milovníky starých civilizací, gastronomie, etnografie, přírody a koupání ve vodách Karibiku a v tzv. cenotes v doprovodu Petra Šuby. více zde »
FIRST MINUTE
Cena včetně tax: 56.990 Kč
délka pobytu:
17 dní

termín:
14.11. - 30.11.2023
2023 Velká cesta Mexikem + Yucatán Poslední volná místa. Novinka s Petrem Šubou - turistika, archeologie, gastronomie, několika denní relax na plážích Karibiku, koupání v cenote a mnoho dalšího. více zde »
FIRST MINUTE
Cena včetně tax: 53.990 Kč
délka pobytu:
17 dní

termín:
18.02. - 05.03.2024
2024 Velký okruh Mexikem + Yucatán Oblíbený velký okruh státy Veracrúz, Tabasco, Campeche, Chiapas, Oaxaca, Puebla + Yucatán. Zájezd doprovází Petr Šuba. více zde »
FIRST MINUTE
Cena včetně tax: 52.990 Kč
délka pobytu:
17 dní

termín:
24.03. - 09.04.2024
2024 Velká cesta Yucatánem Novinka pro milovníky starých civilizací, gastronomie, etnografie, přírody a koupání ve vodách Karibiku a v tzv. cenotes v doprovodu Petra Šuby. více zde »
Zobrazit další zájezdy